Chci přijet

rodinný pobyt

Pobyt pro páry, rodiny, přátele. Podle naplněnosti kapacity.

co-work pro týmy

Můžete přijet se svým pracovním týmem. Zažijete práci jinak, načerpáte sílu z přírody a lépe se poznáte :)

seberozvojový pobyt

Potřebuješ prostor pro cca 10-15 lidí? Chalupu pronajímáme po domluvě na vzdělávací či seberozvojové aktivity, kurzy či workshopy. Na podmínkách se domluvíme individuálně.

dle domluvy

Jak to v NašíVaší Říši funguje?

1) PŘÍJEZD | Můžeš přijet, kdy chceš a na jak dlouho chceš, stačí když se ohlásíš a rezervuješ si svůj pobyt. Spoj se s námi telefonicky nebo nám napiš mail :)

2) UBYTOVÁNÍ | Můžeš spát na posteli, na matraci nebo pod širákem. (Vybereš si na místě tak, aby ses cítil/a komfortně.) Peřin máme dostatek.

3) STRAVA | Kuchyně je plně vybavená. Obchod pro nějaké základní suroviny je přímo ve vesnici a obchůdek se zdravou výživou je v nedalekém městečku Telč. V blízkosti najdeš také několik příjemných restaurací. Proto si můžeš nakoupit klidně až na místě. (Zároveň je možnost zakoupit v blízkosti domácí mléko, domácí sýry či vejce).

4) WIFI PŘIPOJENÍ | Wifi připojení je celkem dostačující. Zároveň klidně můžeš přijet a na celý svůj pobyt se hodit offline, rozhodně tento způsob "podporujeme" :)

5) AKTIVITY | Pokud rád/a sportuješ, můžeš vyrazit do přírody na výlety (např. na Hrad Roštejn, Míchovu skálu aj...), vzít si kolečkové brusle a zajet na cyklostezku k Telči nebo navštívit jezdecké centrum v Bohuslavicích. (další tipy na místě.) Jestli jsi tvůrčí duše, tak je zde prostor na malování, kreslení či práci se dřevem.