Jak to u nás funguje?

Homeoffice

Team meeting


Retreat pobyty


...stačí ti k práci tvůj počítač a chceš vyzkoušet jaké to je pracovat odkudkoliv?

...píšeš knihu nebo tvoříš nějaký projekt a potřebuješ klidné prostředí?

...jste pracovní tým a potřebujete místo na intenzivní teamové setkání?

...jste skupina, která něco tvoří a chcete se někde neformálně setkat?

...chcete uspořádat workshop?

...hledáte místo na seberozvojový kurz pro menší skupinu (max 10účastníků)?


Pokud chcete vyzkoušet homeoffice nebo potřebujete prostor pro teamové setkání či reatreatový pobyt, kontaktujte nás...na dalších podrobnostech se domluvíme :)

Další info

1) PŘÍJEZD | Chalupa se nachází cca 1h30min od Brna a 2h z Prahy jízdy autem. Jiná doprava se nabízí: z Brna přímým spojem autobusových linek (směr České Budějovice) z Prahy je ideální cesta vlakem do nedaleké Telče nebo do Jihlavy či Želetavy.

2) UBYTOVÁNÍ | Můžete spát na posteli, na matraci nebo pod širákem. (Vyberete si na místě tak, abyste se cítili komfortně.) Peřin máme dostatek.

3) STRAVA | Kuchyně je plně vybavená. Obchod pro nějaké základní suroviny je přímo ve vesnici a obchůdek se zdravou výživou je v nedalekém městečku Telč. Proto si můžete nakoupit klidně až na místě. (Po domluvě je možno zakoupit v blízkosti domácí mléko, brambory či vejce).

4) WIFI PŘIPOJENÍ | Wifi připojení je dostačující. Ale offline pobyty podporujeme :)

5) AKTIVITY | Pokud rádi sportujete, můžete vyrazit do přírody na výlety (např. na Hrad Roštejn, Míchovu skálu aj...), vzít si kolečkové brusle a zajet na cyklostezku k Telči nebo navštívit jezdecké centrum v Bohuslavicích. (další tipy na místě.) Jestli máte tvořivou duši, tak je zde prostor na malování či kreslení. Pro odreágování můžete pomoci se sekáním dřeva, trávy aj.