Jak to u nás funguje

Homeoffice

Team meeting


Retreat pobyty


...stačí ti k práci tvůj počítač a chceš vyzkoušet jaké to je pracovat odkudkoliv?

...píšeš knihu nebo tvoříš nějaký projekt a potřebuješ klidné prostředí?

...jste pracovní tým a potřebujete místo na intenzivní teamové setkání?

...jste skupina, která něco tvoří a chcete se někde neformálně setkat?

...chcete uspořádat workshop?

...hledáte místo na seberozvojový kurz pro menší skupinu (max 10-15 účastníků)?


Pokud chcete vyzkoušet homeoffice nebo potřebujete prostor pro teamové setkání či reatreatový pobyt, kontaktujte nás...na dalších podrobnostech se domluvíme :)

Další info

1) PŘÍJEZD | Chalupa se nachází cca 1h30min od Brna a 2h z Prahy jízdy autem. Jiná doprava se nabízí: z Brna přímým spojem autobusových linek (směr České Budějovice) z Prahy je ideální cesta vlakem do nedaleké Telče nebo Jihlavy či Želetavy.

2) UBYTOVÁNÍ | Můžete spát na posteli, na matraci nebo pod širákem. (Vyberete si na místě tak, abyste se cítili komfortně.) Peřin máme dostatek.

3) STRAVA | Kuchyně je plně vybavená. Obchod pro nějaké základní suroviny je přímo ve vesnici a obchůdek se zdravou výživou je v nedalekém městečku Telč. Proto si můžete nakoupit klidně až na místě. (Po domluvě je možno zakoupit v blízkosti domácí mléko, brambory či vejce).

4) WIFI PŘIPOJENÍ | Wifi připojení je dostačující. Ale offline pobyty podporujeme :)

5) AKTIVITY | Pokud rádi sportujete, můžete vyrazit do přírody na výlety (např. na Hrad Roštejn, Míchovu skálu aj...), vzít si kolečkové brusle a zajet na cyklostezku k Telči nebo navštívit jezdecké centrum v Bohuslavicích. (další tipy na místě.) Jestli máte tvořivou duši, tak je zde prostor na malování či kreslení. Pro odreagování můžete pomoci se sekáním dřeva, trávy aj.