Příběh

Vítám vás

Jsem Michaela Dobešová | hostitelka

Ráda bych "otevřela" naši rodinnou chalupu všem, kteří pracují na svých projektech a třeba jen občas potřebují  "vypadnout" z měst do přírody.

Naše Vaše Říše je místem, kde můžete načerpat sílu, pracovat nebo jen tak "být". Je to otevřený komunitní prostor pro tvoření, sdílení a poznávání sebe a druhých.

Těším se na Vás


Jak projekt vznikl?

Chalupu postavil můj pradědeček, narodil se v ní můj dědeček a moji rodiče z ní budují krásný prostor již 25let. Dlouhou dobu to bylo místo, kam jsme jezdili pracovat. Oba rodiče byli tehdy pedagogové a proto byl plán na letní prázdniny jasný, chalupa a stavba. Jako děti jsme zde často zažívali různé dobrodružné výpravy ze světa prožitkových her, které nám rodiče připravovali, aby nás zabavili a sami mohli pracovat. Bylo to krásné období.

Nyní chalupa postupně vzkvétá a "říká si" o pozornost a využití potenciálu, který v sobě nese. A tak přicházím na řadu já, Michaela. Cítím, že toto místo tady není jen pro naši rodinu, ale pro rodinu mnohem širší. Pro všechny blízké duše, kteří jsou otevření sobě a druhým, rádi něco tvoří, sdílí nebo se propojují. A tak chalupě "vdechujeme" nový život.

Dali jsme s tátou hlavy dohromady a pojmenovali chalupu NašeVaše Říše.

NAŠE, protože jsme rodina a budujeme společně a VAŠE, protože ji otevíráme Vám všem, kteří zrovna potřebujete. 

Naší vizí je tvořit prostředí, které je otevřené a kde se můžeme společně rozvíjet a inspirovat. Věříme, že když NašiVaši Říši na nějaký čas navštívíte, zjistíte, že je to bezpečný prostor do kterého se budete rádi vracet. Možná se stane tak trochu i druhým "domovem".


"Domov není místo, tak jak ho známe. Je to spíše prostor. Prostor, kde cítíme přijetí, lásku a bezpečí."